Leah uit Spijkenisse zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'administratie doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een muur die steeds vochtig is. Ik denk dat er iets lekt, maar ik heb geen geld om een pro te laten komen. Wie kan mij helpen in ruil voor een potje seks?
Sex klus voor LiseloreIk ben op zoek naar iemand die af en toe een weekje op mijn hond zou willen passen. Ik heb schulden, dus geen geld voor betaling, maar ik bied je mijn lichaam aan als vergoeding.
Contact info van ElaIk heb een nieuwe PC gekocht en ik loop steeds vast. Ik heb echt geen talent voor informatica, maar ik heb wel talent wat betreft het geven van blowjobs. Hebben we een deal?
Sex klus voor HarmpjeIk heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.
Klusjes voor Tiemetje