Liecke uit Woudenberg zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'webcam installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Beetje lullig om het hier te posten, maar ik heb hulp nodig om mijn droger naar de overloop te tillen. Ik laat je daarna met mijn blote borsten spelen als beloning.
Contact info van LaukeIk heb 40m aan laurieren die gesnoeid moeten worden en ik vind dat een klote klus, maar ik beloon degene die dat voor mij wil doen, in natura.. alles is mogelijk
Hulp voor sex met MarlouIk heb een enorm grote eikenhouten kast die ik naar de andere kant van de woonkamer wil verplaatsen, maar niemand die me kan helpen. Is hier een sterke man aanwezig?
Sexdating met LieselotIk zoek iemand mijn fietsband wil plakken. Ik kan dat zelf niet. In ruil wil ik je wel eens lekker aftrekken, maar niet meer dan dat.
Hulp voor sex met Boutaina