Zwaantje uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'strijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..
Contact met LouelleIk snap helemaal niks van een Ikea buffet, hoe ik die in elkaar moet zetten en ik heb geen vent om me er mee te helpen. Daarom zoek ik hier iemand die langs kan komen..
In natura met EllanoorDegene die het behang van mijn woonkamer weg kan halen zonder een spoortje achter te laten mag met mij naar bed. Ik doe dit gedeeltelijk uit armoede en gedeeltelijk omdat ik erg van seks houd..
Klusjes voor YmkeIk snap helemaal niets van computers, maar ik moet open office erop zetten van mijn baas!! Wie kan mij helpen? Als het lukt mag je even aan mijn tietjes likken. En misschien wel meer..
Hulp voor sex met Dirkje