Betsie uit Tielt zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'badkamer schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is er iemand die voor mij af en toe taxi wil spelen? Ik heb nog geen rijbewijs en ook niet het geld er voor. Let wel op: ik vergoed de ritten alleen in natura!
Sex klus voor WillemkeDit is wat ik je kan bieden in ruil voor een muur van 2m50 bij 3m die helemaal gestuced moet worden. Geen idee hoe lang dat duurt, maar als het klaar is ben ik even helemaal van jou ;)
Klussen voor LiekeJonge maar onhandige vrouw zoekt handige man die mijn fietsband eens kan komen plakken. Als beloning mag je eens met mijn blote tietjes spelen.
Meer over NetteOp mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met Nette