Minouche uit Coevorden zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'schilderklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zit met drie muren die een stuc laag nodig hebben en dat is dus echt niet mijn ding, maar ik wil er wel een beloning in nature tegenover stellen, als jij me helpt..
In natura met JaniekeIk heb een behoorlijke behangklus, waar voor ik geen geld heb, maar ik ben wel bereid om in natura te betalen voor het gedane werk. Alleen zodra alles klaar is.
Sex klus voor PleuniIk heb een achterstand op school opgelopen die ik graag weg wil werken, om te kunnen slagen dit jaar, maar ik heb echt bijles nodig. Wil iemand dat geven in ruil voor seks?
In natura met WendeHet lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.
Contact info van Fijtje