Gea uit Gouda zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die een blok beton weg kan halen bij mij en ik weet niet wat je er voor vraagt, maar misschien is het leuk als ik je eens lekker verwen? Alleen met mijn hand..
Sex date met AnnemieIk heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?
Sexdating met AnneriekeIk heb een probleempje met de accu van mijn auto dus ik zoek hier hulp en omdat auto\'s vies maken wil ik je daarna als beloning graag wassen... Maar alleen maar als je mijn accu vervangt!!
Sexdating met FranskeIk wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.
Sex date met Ellemeike