Vere uit Mechelen zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'gras maaien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een muur van 2 bij 2,5 meter die geschilderd moet worden en ik heb geen materiaal en ook geen zin om dat te doen. Help jij me? Dan mag je mijn borsten voelen!
Klusjes voor LeoniekeIk heb een enorm grote eikenhouten kast die ik naar de andere kant van de woonkamer wil verplaatsen, maar niemand die me kan helpen. Is hier een sterke man aanwezig?
Sexdating met LieselotIk zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?
In natura met JimkeIk heb een nieuw parketje nodig, maar het heeft me al veel te veel geld gekost. Ik heb niemand die het gratis voor me wil leggen. Daarom betaal ik graag in natura.
In natura met Anneleen