Vere uit Mechelen zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'gras maaien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om op mijn knieën voor jou te gaan als het je lukt om vaatwasser te maken. Elke keer stopt het programma en hoor ik vreemd geluid. Het is een ingebouwde van Bosch.
Contact met ElsemiekIk ben onlangs verhuisd naar een huis met een tuin die een grote bende is. Ik zoek dus hulp en ik heb geen geld meer over door die hele verhuizing, dus ik ben bereid om in natura te betalen.
Meer over Anne-MeikeIk snap gewoon niet waarom mijn vaatwasser het niet meer doet. Maar wie de oplossing heeft kan rekenen op een blowjob van mij. Alleen als het echt 100% werkt!
Contact met HendriekeZou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/
Klusjes voor Zwaantje