Ancella uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'bijles'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap gewoon niet waarom mijn vaatwasser het niet meer doet. Maar wie de oplossing heeft kan rekenen op een blowjob van mij. Alleen als het echt 100% werkt!
Contact met HendriekeDe WC waar ik hier op zit is verstopt en dat moet opgelost worden. Wie kan mij helpen en wie accepteert daar een vergoeding voor die ik je in natura dmv seks aanbied?
Meer over LoutjeIk probeer Photoshop op mijn computer te krijgen, maar ik snap er geen moer van. Het lukt me niet. Wie kan me helpen en wil daarvoor een een blowjob met happy ending?
Hulp voor sex met AilyMijn grasmaaier is kapot en ik heb momenteel geen geld voor een nieuwe. Wie kan mijn tuin eens komen maaien? In ruil voor een lekkere vrijpartij met mij?
Sex date met Bowien