Fenje uit Antwerpen zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand die me kan helpen met het behangen van mijn halletje? Is niet zo veel werk, maar het moet wel netjes gebeuren en in mijn eentje kan ik dat niet zo goed. Beloning = blowjob.
Contact info van KayleeIk ben Mienke en ik ben bereid om met jou een sexy douche te nemen als je mijn badkamer muur kunt schilderen, boven de tegels. Er zitten rare vlekken op die ik wit wil hebben.
Contact met MienkeHeren, ik zit met een rammelende vaatwasser die zijn werk niet meer correct doet. De monteur vraagt er 80 euro voor... Die heb ik niet, dus ik vergoed je graag op een andere manier.
Sex date met KarlienDeze commode moet verplaatst worden naar een andere kamer (op dezelfde étage), maar ik kan dat niet in mijn eentje. Ik zoek een sterke man. Als beloning zal ik je na afloop pijpen.
Sexdating met Christine