Hendrieke uit Almere zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een paar erg zware en lompe objecten die ik naar een andere kamer moet verplaatsen, maar ik ben maar een jonge studente, snif snif... Ik vergoed in natura.
Meer over SusanneIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor JulieIk ben mijn spullen aan het inpakken om mijn ontrouwe man te verlaten en ik zoek nu hulp bij mijn verhuizing. Ik heb geen geld, maar ben bereid in natura te betalen.
In natura met DielkeIk heb een nieuwe printer gekocht voor mijn school projecten, maar ik krijg hem niet aan de praat. Niets print en de helpdesk is onbereikbaar. Kan iemand me helpen in ruil voor seks?
Klussen voor Hendrika