Blowjob van Jetje uit Zevenaar voor huis opruimen

Sex klus voor Jetje

Jetje uit Zevenaar zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'huis opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn huis is een grote zooi en ik kan het niet meer alleen aan. Ik wil je graag belonen met orale seks als je mij komt helpen voor twee uurtjes..
Naam:
Jetje
Plaats:
Zevenaar
Klus:
Huis opruimen
Regio:
Gelderland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Jetje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marijke · Turnhout, Antwerpen
Beloning: Blowjob

Ik heb een muur die geschilderd moet worden en ik heb daar gewoon geen zin in. En ook geen geld voor een echte schilder. Wil iemand het voor me doen in ruil voor een blowjob?

Sexdating met Marijke
Stacy · Maastricht, Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?

In natura met Stacy
Marieken · Geel, Antwerpen
Beloning: Handjob

Hey, is hier een leuke computernerd aanwezig die mij met wat kleine dingen kan helpen op mijn PC? Ik wil je er niet voor betalen met geld, maar ik kan je wel even lekker aftrekken.

Klusjes voor Marieken
Lucia · De Wolden, Drenthe

Hi... ik heb een aantal Ikea meubels op het oog die ik zelf niet kan transporteren en ik heb ook niet het geld voor een levering... Wie accepteert deze klus in ruil voor een uurtje sex?

Klussen voor Lucia
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.