Maatje uit Ridderkerk zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'tablet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zou iemand zo vriendelijk willen zijn om de afvoergoot van mijn huis te ontdoen van alle bladeren? Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik bied je mijn lichaam voor een uur aan.
Contact info van ZwaantjeIk heb per direct iemand nodig die een webcam kan installeren. Ik weet echt niets van computers, maar ik moet video chatten voor mijn werk. Ik kan je helaas alleen zo betalen..
Contact info van KathelijneHelp, ik krijg mijn wasmachine niet meer aan de praat. Ik zie allemaal rare codes, maar heb geen idee wat ik nu moet doen. Ik zit ook een beetje krap bij kas... iemand..?
Contact info van EmelieIk ben Turkse en ik heb nodig vertaling van document. Geen geld voor vertaling. Ik betalen met liefde als je willen vertalen van 2 papieren voor mij. Ok?
Hulp voor sex met Serap