Mirke uit Damme zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'bijles'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vertrouw garagisten niet meer, na enkele slechte ervaringen, maar mijn auto heeft wel degelijk een goede beurt nodig... net als ik... welke handyman wil me helpen?
Contact met CataleyaIk ben een zwangere vrouw en sinds kort alleenstaande en ik zoek iemand die met kan helpen mijn zwembad op te ruimen (schoonmaken en opvouwen). Als beloning zal ik je pijpen.
In natura met JennyIk heb twee poezen die 4 dagen lang gevoerd moeten worden ivm een zakenreis. Je hoeft maar twee keer langs te komen. En een derde keer om met mijn borsten te komen spelen.
In natura met VivianIk heb serieuze concentratie problemen en het lukt me niet om mijn huiswerk snel af te maken. Ik zoek dringend hulp voor bijles. Ik heb geen geld, maar vergoed je graag in natura.
Contact met Roosmarijn