Borsten betasten van Alies uit Menaldumadeel voor struiken snoeien

Sex klus voor Alies

Alies uit Menaldumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik moet van mijn verhuurder de struiken in de voortuin bijhouden, maar ik heb daar geen zin in en ook geen gereedschap. Doe jij het? Dan vergoed ik je met mijn borsten en misschien wel meer..
Naam:
Alies
Plaats:
Menaldumadeel
Klus:
Struiken snoeien
Regio:
Friesland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Alies:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Elizabeth · Middelburg, Zeeland

Een heerlijke blowjob tot een spuitend einde als jij voor mij in Rotterdam een nieuwe huur woning kunt regelen. 700 euro max per maand, het liefst in het centrum.

Sexdating met Elizabeth
Stacy · Maastricht, Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?

In natura met Stacy
Lieve · Maasgouw, Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een aantal probleempjes op mijn computer, dus ik zoek hier een leuke nerd die mij daar bij kan helpen. Ik heb Windows 10 en een klote printer. Vergoeding in natura?

Klusjes voor Lieve
Arike · Kaag en Braassem, Zuid-Holland
Beloning: Blowjob

Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.

Klusjes voor Arike
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.