Borsten betasten van Bibiche uit Losser voor tak afzagen

Sex klus voor Bibiche

Bibiche uit Losser zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De storm heeft een dikke tak half afgebroken en die bungelt nu in mijn tuin. Wie kan hem afzagen? Dan mag je daarna even met mijn borsten komen spelen, als je wil
Naam:
Bibiche
Plaats:
Losser
Klus:
Tak afzagen
Regio:
Overijssel
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Bibiche:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Sabine · Echt-Susteren, Limburg

Mijn kamer is echt een bende! Wie o wie wil hem voor mij opruimen? Ik haat het om dat zelf te doen... Mag je als beloning een beetje met mijn tietjes spelen...

Meer over Sabine
Lonneke · Gouda, Zuid-Holland

Ik voel me een dom blondje, want ik kan niet eens een band plakken. Maar toch moet het gebeuren. Als jij het doet, wil je dan met mijn borsten spelen, als beloning?

Contact met Lonneke
Fleurtje · Tongeren, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Hey, ik zou graag een leuk behang op die muur achter me willen hebben, maar ik weet niet hoe ik dat netjes moet doen. Wie helpt me? In ruil voor een fijne vrijpartij met mij..

Contact met Fleurtje
Carijn · Genk, Vlaams-Limburg

Ik bied je 10 minuten met mijn borsten aan als jij een beton blok van 80 x 60 x 50 cm uit mijn tuin weg kan halen en naar de stort kan brengen. Beloning pas na het handenwassen.

Contact info van Carijn
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.