Gerrianne uit Oisterwijk zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn verwarmings monteur is helaas met pensioen en ik kan geen nieuwe vinden die het voor een gelijk tarief doet. Daarom bied ik hier mijn lichaam aan in ruil voor hulp.
Sexdating met PleuntjeIemand zin om bij mij thuis een muur te behangen? Ik heb een mooi retro behang gekocht, maar heb twee linkse handen. Accepteer je mijn lichaam als beloning voor het werk?
Klussen voor RosalienIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor JulieIk ben radeloos: ik moet dringen verhuizen, maar geen middelen, geen vervoer en geen geld. Ik heb daarom besloten om te slapen met degene de mij uit de brand zou willen helpen.
In natura met Jenneken