Borsten betasten van Gieske uit Utrecht voor stofzuigen

Sex date met Gieske

Gieske uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'stofzuigen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand deze week mijn studenten kamer komen stofzuigen? Ik kan niet bukken, door een klein probleempje in de rug. Dan mag je eens met mijn borsten spelen als beloning.
Naam:
Gieske
Plaats:
Utrecht
Klus:
Stofzuigen
Regio:
Utrecht
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Gieske:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Malou · Veenendaal, Utrecht
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand met wie ik mijn Spaans kan oefenen, want ik moet binnenkort een examen afleggen, maar het zit me allemaal nog niet zo lekker. Ik betaal in natura, want geen geld :/

Contact met Malou
Jacquelien · Veere, Zeeland

Een ventilatie rooster is naar beneden gedonderd in mijn badkamer. Kan iemand dat even vast timmeren of wat dan ook? Ik doe dan een kleine betaling in natura.

Meer over Jacquelien
Jolinde · Appingedam, Groningen

Mijn huisbaas eist dat ik mijn badkamer helemaal schoonmaak en ontdoe van zwarte vlekken... Euh... Wie kan me hier bij helpen? Nemen we daarna samen een spannend bad..

Hulp voor sex met Jolinde
Keetje · Coevorden, Drenthe

Zou jij zo lief willen zijn om bij mij thuis een deurbel te installeren? Ik ben niet technisch genoeg daarvoor :/ Als je klaar bent mag je mijn blote tietjes aanraken...

Sex date met Keetje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.