Jaantje uit Woudenberg zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'tablet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Gescheiden, baan kwijt en hersteld van een ziekte. Geen geld voor klusjesman voor enkele reparaties in huis. Dan maar op deze manier... Graag een respectvolle man.
Klussen voor RosanWie bereid is om twee muren bij mij thuis te bahangen, mag daarna met mij een douche nemen en wie weet wat nog meer. Klusjesmannen zijn helaas te duur voor mij, dus dan maar zo..
Hulp voor sex met MiekHet water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?
Klusjes voor JaylinnIk probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor Ilza