Linsey uit Herentals zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zoek een handige Harry die mijn beschadigde muur kan herstellen. Ik kan echter niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam, als je dat okay vindt..
In natura met DavinaIk vertrouw garagisten niet meer, na enkele slechte ervaringen, maar mijn auto heeft wel degelijk een goede beurt nodig... net als ik... welke handyman wil me helpen?
Contact met CataleyaHeeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?
Sexdating met BregtIk begin een beetje achter te lopen bij scheikunde op school, dus ik zou graag iemand willen ontmoeten die me wat dingen uit kan leggen. Ik heb helaas geen geld als vergoeding..
Klusjes voor Douwina