Freke uit Oegstgeest zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'badkamer schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?
Contact info van PetertjeIk neem je mee de douche in op voorwaarde dat jij mijn lekkende douche eerst repareert... Pas als er geen druppels meer uit de buis vallen heb je recht op je exclusieve beloning..
Meer over JeltsjeHandige jongen gezocht die mijn fietsband wil plakken! Ik kan je er niet voor betalen, maar kan je wel even met mijn tietjes laten spelen, als je dat leuk vindt!
Contact met PietsjeIk zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.
Klusjes voor Arike