Borsten betasten van Lizan uit Zaltbommel voor fietsband plakken

Meer over Lizan

Lizan uit Zaltbommel zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey jij daar.... als jij eens wil likken aan mijn dkke borsten dan moet je wel eerst even mijn fietsband komen plakken! Alleen schone mannen!!
Naam:
Lizan
Plaats:
Zaltbommel
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Gelderland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Lizan:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Karolien · Dendermonde, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?

Sexdating met Karolien
Jasperijntje · Lelystad, Flevoland

Help help, ik zoek een schoorsteenveger! Ze zijn allemaal overboekt of te duur voor mij. Ik heb sowieso geen geld, maar misschien dat mijn foto je op een idee brengt qua betaling?

Contact met Jasperijntje
Jaantje · Hellendoorn, Overijssel
Beloning: Neuken

20m2 plafond moet bij mij thuis geschilderd worden en dat ga ik echt niet zelf doen! Jij mag dat voor mij doen terwijl ik op jou wacht in mijn bed, voor je beloning..

Contact met Jaantje
Geke · Lo-Reninge, West-Vlaanderen
Beloning: Handjob

Ik ben bereid om je te verwennen met mijn hand als je mij gratis bijles wilt geven. Ik heb wat moeite met scheikunde... Dus als hier iemand is die me wil helpen...?

Contact met Geke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.