Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb mijn PC geformateerd, maar ik krijg hem niet meer aan de praat nu. Is er iemand die mij kan helpen en die een goede beloning in natura kan accepteren?
Klusjes voor DaniaHelp! Ik ben studente en heb mijn auto echt nodig, maar de motor wil niet meer starten sinds twee dagen! Wat moet ik doen? Ik ben bereid om je in natura te vergoeden als me helpt!
Hulp voor sex met JannekeIk ben bang voor electriciteit en dus is het ophangen van een lamp een onmogelijke taak voor mij. Maar als jij dat voor me wilt doen dan zal ik jouw penis een fijne massage geven..
Klusjes voor RoxyDit lichaam is helemaal voor jou! Op voorwaarde dat je al mijn heggen komt snoeien... Ja, ik kan het zelf niet meer en wil geen pro betalen. Ik vergoed dus alleen eenmalig in natura..
Sex klus voor Kaatje