Borsten betasten van Louelle uit Maastricht voor beschadigde muur herstellen

Contact met Louelle

Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..
Naam:
Louelle
Plaats:
Maastricht
Klus:
Beschadigde muur herstellen
Regio:
Limburg
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Louelle:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Ellen · Harderwijk, Gelderland
Beloning: Neuken

Een grote tak moet afgezaagd worden in mijn tuintje, want hij groeit over het terrein van mijn buren. Ik kan dit niet zelf, dus ik zoek de hulp van een knappe man...

Meer over Ellen
Martine · Voorschoten , Zuid-Holland

Ik heb last van hoogtevrees en ik moet een lamp ophangen... Ik zoek dus iemand die mij daarbij kan helpen. Ik heb geen geld om je te betalen maar je mag en beetje met mij spelen.

Klussen voor Martine
Foske · Hasselt, Vlaams-Limburg
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Ik ben bereid mijn lichaam te geven aan de man die mijn badkamer wil stuccen en schuren. Bij interesse graag een privé berichtje sturen. Tot snel..?

Klussen voor Foske
Jentje · Oud-Beijerland, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Als je me wilt helpen om mijn ouode bankstel naar de stort te brengen en mijn nieuwe af te halen bij Ikea dan ben ik bereid om je er voor te belonen met mijn lichaam!!

Sex date met Jentje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.