Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek een nerd die een unzip programma kan installeren op mijn PC. Ik snap er niets van, maar volgens mij is het redelijk simpel. Beloning: mijn borsten voor 5 minuten
Contact met HeleenZie je mijn hand? Hoe zou je het vinden als die jouw penis vasthield en die lekker liet spuiten? Dan is een realistisch scenario... mits je me eerst even helpt met een klusje ;)
Sex date met BastiaantjeIk zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?
Sex klus voor TruusIk heb behoorlijk grote borsten en ik weet dat mannen daarvan houden. Ook jij mag er mee spelen en aan likken, indien je me eerst kan helpen met mijn ipad, die niet goed werkt..
Sexdating met Jaantje