Borsten betasten van Louelle uit Maastricht voor beschadigde muur herstellen

Contact met Louelle

Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..
Naam:
Louelle
Plaats:
Maastricht
Klus:
Beschadigde muur herstellen
Regio:
Limburg
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Louelle:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Tiemetje · Sittard-Geleen, Limburg
Beloning: Blowjob

Ik heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.

Klusjes voor Tiemetje
Lenthe · Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Kan ik je met deze foto verleiden tot een auto reparatie? Hij moet verkoopklaar gemaakt worden... De beloning is dus wat je hier op deze foto ziet. Na afloop uiteraard ;)

Klusjes voor Lenthe
Eleonora · Borger-Odoorn, Drenthe
Beloning: Handjob

Ik ben allergisch voor as, maar mijn kachel moet schoongemaakt worden. Dus als iemand mij daarmee kan helpen wil ik je wel een keertje lekker aftrekken..

Hulp voor sex met Eleonora
Fraukje · Groningen, Groningen
Beloning: Neuken

Ik zit met enkele kapotte dakpannen die vervangen moeten worden. Ik heb reserve pannen, maar durf zelf het dak niet op. Als jij het doet, mag je daarna met me naar bed..

Klusjes voor Fraukje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.