Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie wil er zo vriendelijk zijn om mijn parket te polijsten en een nieuwe laag te geven? Professionnals zijn te duur voor mij. Ik betaal graag in natura na afloop..
Klusjes voor JaniekeIk heb een behoorlijke behangklus, waar voor ik geen geld heb, maar ik ben wel bereid om in natura te betalen voor het gedane werk. Alleen zodra alles klaar is.
Sex klus voor PleuniHye, leuk dat je mijn oproepje leest! Ok, nmou ik zoek dus iemand die bij kan helpen met wat huiswerk! Ik moet dit jaar absoluut slagen... anders worden mijn ouders heel boos.
Sex klus voor JasperijntjeVoor de vakantie zoek ik iemand die op mijn hond wil passen voor twee weken. Het is een heel lieve Deense Dog. Is het ok als ik je in natura betaal? Met seks dus?
Contact info van Maartje