Louelle uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als jij mijn ramen komt wassen dan mag je daarna seks met mij hebben. Zo simpel is dat. Wegens gezondheidsproblemen kan ik het niet zelf en sta ik ook weer veel te lang droog :/
Meer over BelleIk heb een hernia gehad en ik kan een grote kast niet verplaatsen, dus ik zoek een of twee sterke mannen die hem naar een andere kamer willen dragen. Ik vergoed in natura.
Sexdating met WoukeIk vroeg me af of hier iemand is aan wie wat vragen kan stellen over mijn ZZP administratie. En of ik diegene dan kan betalen door middel van een blowjob..
Hulp voor sex met LeahHeren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?
Sexdating met Marijtje