Marjolijn uit Oss zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'oven schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/
Klusjes voor ZwaantjeAls er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Sex date met RosalienIk kijk vaak complimenten over mijn borsten, dus ik wil ze nu gebruiken om je te betalen voor het plakken van mijn fietsband. Na de reparatie mag je je handen wassen en mijn borsten betasten.
Klusjes voor JennekenZou iemand zo vriendelijk willen zijn om de afvoergoot van mijn huis te ontdoen van alle bladeren? Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik bied je mijn lichaam voor een uur aan.
Contact info van Zwaantje