Marjon uit Werkendam zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als jij mij komt helpen alle muren van mijn huis aan de binnenkant de schilderen mag je me aan het einde van de dag neuken in al mijn gaatjes, tot het complete project afgerond is.
Sex klus voor MinoucheAls er iets is wat ik niet leuk vind: de garage helemaal opruimen. En toch moet dat hoognodig gebeuren wegens plaatsgebrek. Wat ik wel leuk vind: vergoeden in natura... Hebben we een deal?
Sex klus voor MiekeHeeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?
Sexdating met BregtIk zoek iemand die voor mij een kroonluchter kan ophangen en aangezien ik een beetje in het rood sta stel ik voor dat ik je beloon in natura met een penis massage.
Contact met Wybrigje