Nathalie uit Stede Broec zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beveiligingscamera'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn grasmaaier is kapot en ik heb geen geld voor een nieuwe. Kan ik hier iemand overhalen om bij mij het gras te komen maaien? In ruil voor een lekker nummertje na afloop?
Meer over RosemijnIk heb een nieuwe printer gekocht voor mijn school projecten, maar ik krijg hem niet aan de praat. Niets print en de helpdesk is onbereikbaar. Kan iemand me helpen in ruil voor seks?
Klussen voor HendrikaIk heb het in de rug en ik krijg een tafel niet de trap op. Hij moet naar de zolder, dus wie me kan helpen, mag me een keertje lekker neuken.
In natura met Anna-MarijeIk ben een echte nitwit wat betreft techniek en ik heb nu eindelijk een echte smrt TV gekocht, maar ik krijg geen beeld. Ik ontvang niets. Wie kan mij helpen, in ruil voor seks?
Sexdating met Elcke