Borsten betasten van Nette uit Haarlem voor fietsband plakken

Meer over Nette

Nette uit Haarlem zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Jonge maar onhandige vrouw zoekt handige man die mijn fietsband eens kan komen plakken. Als beloning mag je eens met mijn blote tietjes spelen.
Naam:
Nette
Plaats:
Haarlem
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Nette:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Neeltje · Appingedam, Groningen
Beloning: Neuken

Ik ben ten einde raad! Mijn dak lekt nog steeds en ik heb geen geld meer voor klusjesmannen. Ik ben daarom bereid te betalen in natura. Maar alleen NA de reparatie!

Hulp voor sex met Neeltje
Jimke · Mesen, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?

In natura met Jimke
Celine · Gulpen-Wittem, Limburg
Beloning: Neuken

Die muur hier voor mij moet geschilderd worden en ik kan dara niet goed in. Kun jij mij helpen? Hij is 4,20 bij 2,50. In beige graag. Beloning is seks met mij.

In natura met Celine
Lonneke · Gouda, Zuid-Holland

Ik voel me een dom blondje, want ik kan niet eens een band plakken. Maar toch moet het gebeuren. Als jij het doet, wil je dan met mijn borsten spelen, als beloning?

Contact met Lonneke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.