Nette uit Haarlem zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Vind je mijn borsten mooi? Zou je er eens aan willen zitten? Dat mag... mits je eerst een dakpan op mijn dak vervangt, want er is er een gebroken, onderaan, dus binnen handbereik.
Hulp voor sex met Anne-WiekeIk heb een enorm grote eikenhouten kast die ik naar de andere kant van de woonkamer wil verplaatsen, maar niemand die me kan helpen. Is hier een sterke man aanwezig?
Sexdating met LieselotIk wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.
Sex date met EllemeikeIn bied een blowjob met slikken aan voor de man die een bankstel naar de stort kan brengen. Hij staat al in de garage, maar is vrij zwaar en lomp. Beloning er voor of er na.
Contact info van Elissa