Pietsje uit Deventer zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Pleae, is er iemand die een verstopte afvoer in mijn huis kan repaeren? Ik ben bereid om je een blowjob te geven en ik ga door tot het einde! Alleen als de repatie gelukt is!!
Klussen voor HadewychIk ben twee weken geleden geopereerd en ik kan de tuin niet doen. Mijn buren beginnen te klagen, dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen in ruil voor een potje vrijen.
Contact met ChristinaMijn grasmaaier is kapot en mijn tuin van 300m2 mag wel eens gemaaid worden. Kom jij dat voor me doen met jouw maaier? Nemen we daarna samen een bad... deal?
Klusjes voor VereIk ben radeloos, want door de storm heb ik verschillende dakpannen verloren, maar ik heb geen geld om daar wat aan te doen en ik heb een probleem met de verzekering. Wie helpt mij??
In natura met Ires