Tialda uit Mechelen zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'lift geven'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is waar ik een hekel aan heb, dan zijn dat wel Ikea kasten, maar ze liggen hier en moeten opgebouwd worden. Als alles staat mag je me doen wat je maar wil.
Hulp voor sex met CiskaHey... ik bied je een schuimend warm bad aan in mijn twee-persoonsbad, samen met mij dus, als jij mij kunt helpen met het leggen van een parketvloer in mijn slaapkamer.
Contact info van GeraIk zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?
Meer over ZwaantjeIk heb per direct iemand nodig die een webcam kan installeren. Ik weet echt niets van computers, maar ik moet video chatten voor mijn werk. Ik kan je helaas alleen zo betalen..
Contact info van Kathelijne