Vivian uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om eenmalig met je te vrijen op voorwaarde dat je me helpt bij het decoreren van mijn kamer. Ik haat witte muren! Maar ben niet zo handig..
Sex klus voor MalouIk wil mijn muren opnieuw doen in de woonkamer. Ik doe alles zelf, behalve het stuccen. Daar heb ik een hekel aan. Kan iemand me helpen? De beloning zal goed zijn.
Klussen voor MiaIk vroeg me af of hier iemand is aan wie wat vragen kan stellen over mijn ZZP administratie. En of ik diegene dan kan betalen door middel van een blowjob..
Hulp voor sex met LeahIk zoek iemand die een toilet pot wil komen installeren bij mij. Ik heb helaas geen geld om je te betalen voor je werk, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen.
Sexdating met Saar