Borsten betasten van Yvke uit Het Bildt voor lamp ophangen

Hulp voor sex met Yvke

Yvke uit Het Bildt zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'lamp ophangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb lang getwijfeld of ik dit moest doen, maar waarom ook niet. Niemand anders wil me helpen een lamp op te hangen. Ik schijn lekkere borsten te hebben dus ik dacht 1+1=...
Naam:
Yvke
Plaats:
Het Bildt
Klus:
Lamp ophangen
Regio:
Friesland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Yvke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Luitje · Halle, Vlaams-Brabant

Wegens mijn scheiding moet ik verhuizen. Ik heb niet veel spullen, maar ik kan niet alles in de auto doen. Ik bied mijn lichaam aan bij wijze van betaling, als je me helpt.

Sex date met Luitje
Freekje · Maassluis, Zuid-Holland

Ik moet de komende tijd wekelijks van Maassluis naar Rotterdam gaan, maar heb geen auto.. Zou iemand mij een lift kunnen geven? In ruil voor een potje aftrekken in de auto?

Klusjes voor Freekje
Lexi · De Bilt, Utrecht
Beloning: Neuken

Lieve man gezocht die mijn tuintje wil komen doen, want ik kan er nauwelijks meer doorheen lopen vanwege het onkruid. Ik wil je graag vergoeden met seks, want ik heb geen geld meer.

Sex klus voor Lexi
Ellanoor · Harelbeke, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zit met wat tonnen en bakken vol met gruis, cement en beton, maar die krijg ik niet weg. Ik zoek daarom hulp en ik bied mijn lijf aan ter compensatie voor je werk.

Klusjes voor Ellanoor
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.