Boutaina uit Turnhout zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil mijn muren opnieuw doen in de woonkamer. Ik doe alles zelf, behalve het stuccen. Daar heb ik een hekel aan. Kan iemand me helpen? De beloning zal goed zijn.
Klussen voor MiaIk moet binnenkort voor de school van mijn zoontje taarten bakken, maar dat lukt me niet, wie kan me helpen? Een uurtje bakken = een gratis handjob van mij..
Klussen voor ElmyIk geef een gratis handjob aan degene die mij een handje wil helpen..! En wel met mijn fiets! Ik heb een lekke band en heb niet de middelen om die zelf te plakken :)
Sex date met SteventjeIk heb in mijn garage een lek. Als het regent ontstaat er op eens een plas op de grond. Ik snap er niets van en ben radeloos. Help jij mij? Dan help ik jou op mijn manier..
Meer over Marijntje