Elmy uit Stadskanaal zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'taarten bakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heren... ik bied jullie mijn lichaam aan voor een avondje, maar dan moet ik wel een werkende elektra configuratie in mijn nieuwe keuken hebben. Wie kan mij daar bij helpen?
Klusjes voor FienekeHelp help, ik zoek een schoorsteenveger! Ze zijn allemaal overboekt of te duur voor mij. Ik heb sowieso geen geld, maar misschien dat mijn foto je op een idee brengt qua betaling?
Contact met JasperijntjeBen op zoek naar iemand die mijn kookkunsten naar een hoger plan kan liften. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar ik kan wel het een en andere met mijn mond en handjes..
Hulp voor sex met SiennaIk heb het in de rug gekregen en mijn ramen moeten echt een keer gezeemd worden. Binnen- en buitenkant. Als beloning bied ik je mijn rijpe lichaam aan.
Meer over Ayla