Fleur uit Dantumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'matras naar etage dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In bied een blowjob met slikken aan voor de man die een bankstel naar de stort kan brengen. Hij staat al in de garage, maar is vrij zwaar en lomp. Beloning er voor of er na.
Contact info van ElissaIk heb een flinke schilderklus voor een liefhebber... Helaas geen geld voor een pro, maar wel een lichaam dat ik je aanbied wanneer de klus geheel geklaard is..
Sexdating met LysanneIk zoek iemand in Flevoland die mijn band kan komen plakken. Ik heb geen geld voor de fietsenmaker en het lukt me zelf niet om het te repareren. Ik vergoed je dan in natura.
Contact info van NoalieHey lekker ding, kom je met mij mee in bad? Ja, zou je dat willen? Ok... maarrrrr ik heb wel een voorwaarde: eerst repareer jij mijn lekkende kraan... Anders niet in bad met mij :)
Klusjes voor Gea