Handjob van Iemke uit Dantumadeel voor kraan monteren

In natura met Iemke

Iemke uit Dantumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
Naam:
Iemke
Plaats:
Dantumadeel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Friesland
Beloning:
Handjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Iemke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Toos · Geldrop-Mierlo, Noord-Brabant

Wil jij een keer met mij in bad gaan? Dan nodig ik je eerst uit om mijn terras schoon te maken en dan gaan we samen lekker in bad. Is dat een goede deal?

Hulp voor sex met Toos
Elmi · Torhout, West-Vlaanderen

Ik heb een zware, dikke matras die naar mijn slaapkamer op zolder moet. Ik krijg dat met geen mogelijkheid voor elkaar. Jij wel? Dan testen we de matras daarna meteen..

Klusjes voor Elmi
Roosmarijn · Zuidhorn, Groningen
Klus: Bijles
Beloning: Handjob

Ik heb serieuze concentratie problemen en het lukt me niet om mijn huiswerk snel af te maken. Ik zoek dringend hulp voor bijles. Ik heb geen geld, maar vergoed je graag in natura.

Contact met Roosmarijn
Francien · Groningen, Groningen

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..

Klusjes voor Francien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.