Angeliek uit Lokeren zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Contact info van TiemetjeVoor de vakantie zoek ik iemand die op mijn hond wil passen voor twee weken. Het is een heel lieve Deense Dog. Is het ok als ik je in natura betaal? Met seks dus?
Contact info van MaartjeIk zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)
Klusjes voor HiljeIk heb een muur van 2 bij 2,5 meter die geschilderd moet worden en ik heb geen materiaal en ook geen zin om dat te doen. Help jij me? Dan mag je mijn borsten voelen!
Klusjes voor Leonieke