Angeliek uit Lokeren zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die een aantal grote meubels voor mij kan verhuizen. Wegens scheiding heb ik weinig financiële middelen over. Maar een vergoeding in bed kan ik wel geven.
Klussen voor ReijertjeIk heb genoeg geld, maar geen tijd en ik sta al een tijdje droog, dus ik heb er wel een vluggertje voor over als jij mijn olie wil verversen in mijn Mercedes
In natura met JaydaIk heb 400 euro nodig.... Kan iemand die mij renteloos lenen of wil je dat ik het terugbetaal in de vorm van seks? Laten we even babbelen en een deal sluiten.
Klussen voor AnnichjeIk heb een cavia die ik niet mee kan nemen op vakantie! Wie wil voor hem zorgen gedurende 3 weken? Accepteer je een vergoeding in natura van mij? De foto is recent..
In natura met Geeke