Annemie uit Bilzen zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zoek een handige man die goed met de hamer overweg kan en die een reparatie uit kan voeren voor mij. Ik kan helaas niet anders betalen dan in natura met mijn lijf.
Contact met AnnigjeIk zoek een huiswerk begeleider voor VWO, zodat ik mijn eindexamen eindelijk eens ga halen dit jaar. Ik kan niet met geld betalen maar wel met mijn mond en mijn handen.
Contact met FimkeIk best een keer met je naar bed gaan, als jij mijn woonkamer wil stuccen. Alle 4 de muren. Schilderen kan ik zelf wel. Ik wacht op je reactie..
Klussen voor EmmaIk zoek een tegellegger voor mijn badkamer, maar ik kan helaas alleen maar vergoeden met mijn lichaam. De tegels zijn al aanwezig. De badkamer is niet zo groot.
Meer over Annebel