Ayla uit Goirle zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'ramen wassen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Snap echt geen zak van computers. Ik moet allemaal documenten uitprinten, maar het werkt voor geen meter. Kan iemand mij uit de problemen helpen? Vergoeden doe ik met mijn lijf.
Klussen voor RoosmarijnHello... ik zoek een schilder die mijn woonkamer eens helemaal onder handen kan nemen. Mijn spaarrekening is echter nogal krap, dus ik wil slecht betalen met seks.
Contact met EliseKan iemand mij komen helpen met een computer probleem waar ik niet uit kom? Te arm voor het huren van een technicus, maar k vergoed de schade dan maar in natura.
Sex date met HendrinaIk heb een muur die geschilderd moet worden en ik heb daar gewoon geen zin in. En ook geen geld voor een echte schilder. Wil iemand het voor me doen in ruil voor een blowjob?
Sexdating met Marijke