Neuken met Bregtje uit Borger-Odoorn voor auto reparatie

In natura met Bregtje

Bregtje uit Borger-Odoorn zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
Naam:
Bregtje
Plaats:
Borger-Odoorn
Klus:
Auto reparatie
Regio:
Drenthe
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Bregtje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Mijke · Slochteren, Groningen
Beloning: Neuken

Zoals je ziet moet ik verhuizen. Ik ben al aan het inpakken, maar het is me allemaal te zwaar. Ik zoek daarom wat hulp en ik wil voor die hulp betalen door middel van sex met mij.

In natura met Mijke
Marrigje · Menaldumadeel, Friesland

Hi.. ik ben klein van stuk en ik zit met twee lampen die aan het plafond moeten worden bevestigd. Zou jij dat voor me willen doen en dan in ruil daarvoor met mijn borsten spelen?

Klussen voor Marrigje
Tialda · Hoogeveen, Drenthe
Beloning: Neuken

Sorry, geen foto van mijn gezicht, maar ik ben zeker niet lelijk! Help jij mij met het vullen en weggooien van een stuk of 15 vuilniszakken? Dan is dit voor jou...

Contact info van Tialda
Coco · Haarlem, Noord-Holland

Ik ben heel dringend op zoek naar een woonruimte voor mij alleen! Ik woon nu in een hotel! De gouden tip zal zeer genereus beloond worden door mij, in natura!!

Sexdating met Coco
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.