Neuken met Bregtje uit Borger-Odoorn voor auto reparatie

In natura met Bregtje

Bregtje uit Borger-Odoorn zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
Naam:
Bregtje
Plaats:
Borger-Odoorn
Klus:
Auto reparatie
Regio:
Drenthe
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Bregtje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Pietronella · Huizen, Noord-Holland

Ik zoek iemand die mijn oven kan schoonmaken. Ik heb er iets in laten exploderen, maar het lukt me niet om alles weg te krijgen. Mijn borsten zijn jouw beloning..

Contact met Pietronella
Linsey · Herentals, Antwerpen

Ik wil behang in mijn toilet ruimte, maar ik heb iemand nodig die me helpt met het vasthouden van de banen wanneer ik ze op de muur plak. Mijn borsten zullen dan je beloning zijn.

Contact info van Linsey
Annika · Noordenveld, Drenthe
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die voor twee weken mijn cavia kan verzorgen. Ik heb niemand in mijn omgeving die dat wil doen. Ik ben bereid om je te compenseren mijn echte seks, eenmalig.

In natura met Annika
Isabelle · Oosterhout, Noord-Brabant
Klus: Reparatie
Beloning: Handjob

Ik zoek een handige man voor een kleine reparatie bij mij thuis. Ik kan helaas niet met geld betalen, maar ik wil je graag met mijn hand verwennen... Als je dat ok vindt..

Sex klus voor Isabelle
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.