Davina uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zoek een tegellegger voor mijn badkamer, maar ik kan helaas alleen maar vergoeden met mijn lichaam. De tegels zijn al aanwezig. De badkamer is niet zo groot.
Meer over AnnebelIk probeer Photoshop op mijn computer te krijgen, maar ik snap er geen moer van. Het lukt me niet. Wie kan me helpen en wil daarvoor een een blowjob met happy ending?
Hulp voor sex met AilyVoor mijn zoontje wil ik een indoor huisje bouwen, maar ik krijg al die grote planken niet op maat gezaagd. Wie kan me helpen? Mijn vergoeding: samen in bad en sex
Meer over MijnsjeKom jij mijn voor- en achter een goede snoei beurt geven? Dan zal ik je als beloning een goede beurt in bed geven. Mijn foto is heel recent. Ik ben rond, maar heel geil.
In natura met Kayla