Eleanor uit Middelburg zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'bijles'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb twee kamers die helemaal vol rotzooi liggen en die dringend opgeruimd moeten worden. Ik ben bereid je hulp te vergoeden in natura, met alles er op en er aan.
Klusjes voor MaatjeIk zoek iemand die een toilet pot wil komen installeren bij mij. Ik heb helaas geen geld om je te betalen voor je werk, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen.
Sexdating met SaarIk heb niemand die mij wil helpen met mijn verhuizing en ook geen geld voor een bedrijf en... geen rijbewijs... Ik ben een beetje radeloos... Dan maar op deze manier :/
In natura met BerendinaIk best een keer met je naar bed gaan, als jij mijn woonkamer wil stuccen. Alle 4 de muren. Schilderen kan ik zelf wel. Ik wacht op je reactie..
Klussen voor Emma