Freke uit Oegstgeest zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'badkamer schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kort samengevat: ik ben zwanger, de vader heeft me verlaten en mijn rekening geplunderd. Ik moet verhuizen, maar ik heb geen geld, dus ik zoek hulp en ik vergoed alleen in natura.
Klussen voor AliekeHoe zou jij het vinden als jij die lijf voor een uurtje krijgt, nadat jij voor mij 3 kallax meubels hebt opgezet? Ik doe dit niet alleen uit noodzaak, maar ook voor mijn plezier.
Sex klus voor ChrisjeIk ben bereid om op mijn knieën voor jou te gaan als het je lukt om vaatwasser te maken. Elke keer stopt het programma en hoor ik vreemd geluid. Het is een ingebouwde van Bosch.
Contact met ElsemiekHey lekker ding, kom je met mij mee in bad? Ja, zou je dat willen? Ok... maarrrrr ik heb wel een voorwaarde: eerst repareer jij mijn lekkende kraan... Anders niet in bad met mij :)
Klusjes voor Gea