Madelien uit Aalst zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die zo vriendelijk is om mij te helpen om mijn kleine inboedel te verhuizen naar een nieuw appartement in de buurt. Ik kan een pro niet betalen, maar wil je wel in natura vergoeden.
Contact info van NeliekeIk ben echt heel slecht met computers en ik heb dringend Microsoft Word nodig, maar ik krijg het er niet op... wie o wie kan me helpen in ruil voor een pijpbeurt?
Sex klus voor ElckeIs hier iemand die een beetje verstand heeft van printers..? Is deze foto overtuigend genoeg om je naar mij te komen en mijn printer aan de praat te krijgen..?
Klussen voor VayenZoals je kunt zien moet ik afvallen en mijn dokter zegt dat ik gezonder moet leren koken. Maar daar voor heb ik hulp nodig. En zou ik voor die hulp dan in natura kunnen betalen?
In natura met Tinka