Gerjanne uit Oosterhout zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verplaatsen meubel'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ben jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D
Klusjes voor TialdaKan iemand mij helpen om een wasmachine naar de zolder te dragen? Ik help mee, maar ik kan niet met geld betalen. Wel wil ik je belonen voor je hulp met orale seks.
Sexdating met AnnetIk moet een box getimmerd hebben om een open gat in het toilet te verbergen. Het zal wel niet moeilijk zijn, maar ik krijg nog niets eens een spijker recht in het hout..
Klussen voor EstelleWie kan mij helpen om dit jaar weer het zwembad op te zetten? Mijn ex deed dat altijd voor mij, maar ik ben nu alleen en ik snap er helemaal niets van :(
Contact info van Ritaje