Jaantje uit Hardenberg zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'parket leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Mijn computer loopt steeds vast en ik snap niets van de helpdesk. Ik heb geen geld voor een specialist, dus ik probeer het maar eens op deze manier.. Iemand..?
In natura met TruusIk zoek iemand voor een repatie aan een binnendeur. Ik leg je via PM uit wat er precies gedaan moet worden, maar ik wil alvast vastleggen dat de vergoeding een blowjob zal zijn.
Sex date met MarjonHelp, ik krijg mijn wasmachine niet meer aan de praat. Ik zie allemaal rare codes, maar heb geen idee wat ik nu moet doen. Ik zit ook een beetje krap bij kas... iemand..?
Contact info van EmelieDegene die het behang van mijn woonkamer weg kan halen zonder een spoortje achter te laten mag met mij naar bed. Ik doe dit gedeeltelijk uit armoede en gedeeltelijk omdat ik erg van seks houd..
Klusjes voor Ymke