Neuken met Adriaantje uit Zaanstad voor onkruid wieden

Meer over Adriaantje

Adriaantje uit Zaanstad zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'onkruid wieden'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb nogal wat onkruid in mijn tuin en ik heb last van mijn been, waardoor ik moeilijk kan staan, maar ik kan wel vrijen, mocht dat je interesseren bij wijze van beloning..
Naam:
Adriaantje
Plaats:
Zaanstad
Klus:
Onkruid wieden
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Adriaantje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Irene · Waregem, West-Vlaanderen

Ik heb een nieuwe droger gekocht maar ik mis dat extra stopcontact om hem aan te sluiten. Wie kan mij daarbij helpen en wie accepteert een vergoeding in natura ipv euros?

In natura met Irene
Elle-Noor · Marum, Groningen
Beloning: Neuken

Hallo allemaal, is er iemand die mijn keuken kan betegelen? Het is een kleine keuken. Ik heb alleen geld voor tegels, maar het werk betaal ik met mijn lichaam.

Contact met Elle-Noor
Kayla · Assen, Drenthe

Kom jij mijn voor- en achter een goede snoei beurt geven? Dan zal ik je als beloning een goede beurt in bed geven. Mijn foto is heel recent. Ik ben rond, maar heel geil.

In natura met Kayla
Jolieke · Herten, Limburg
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die twee keer per maand mijn appartment wil stofzuigen. Als beloning zal ik je elke keer zelf afzuigen. Ik heb niet genoeg geld, dus ik betaal in natura.

Sexdating met Jolieke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.