Jacolien uit Halle zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verwarmingsketel nakijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand die een beetje kan behangen en het juiste materiaal daarvoor heeft? En iemand die het gratis voor me wil doen, in ruil voor een lekkere vrijpartij na afloop?
Contact met GerrigjeMijn regengoot is verstopt en ik weet niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld voor een professional. Die hebben ook geen tijd. Dus ik bied mijn lichaam aan aan wie mij helpt.
In natura met KayleighIk laat me gratis neuken door de man die mij binnenkort kan komen helpen bij mijn verhuizing. Ik heb niet veel spullen meer, maar wel wat zware meubels.
Klusjes voor FieneMijn wens is om ecoligischer te worden en een eigen moestuin te hebben. Ik weet echter nog niks en heb nog niets gedaan. Wie kan mij helpen? In ruil voor een gratis nummertje?
Sexdating met Marliene