Jeltsje uit Maaseik zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'huis opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik kan vanwege mijn rugproblemen mijn ramen niet wassen. Ik heb geen geld voor een professionele glazenwasser, dus ik zoek iemand die ik in natura kan betalen.
Sex date met DiewertjeKan iemand een week lang op mijn cavia passen? Ik geef je voer, je hoeft de kooi niet te verschonen en als beloning zal ik je pijpen tot het einde.
Meer over HendrikeIk heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?
Sexdating met AnneriekeWegens een blessure kan ik niet teveel tillen, maar mijn nieuwe bankstel komt er binnenkort aan en ik heb hulp nodig met het verslepen en tillen! In ruil voor... ?
Sexdating met Alet