Esmay uit Noordoostpolder zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wanneer het regent moet ik in mijn huis een emmer plaatsen... ik word daar zo gek van, dat ik heb besloten hier iemand te zoeken die een vergoeding in natura accepeert in ruil voor de klus..
Sexdating met StaceyEen handjob voor degene die het voor elkaar krijgt dat mijn computer niet om de zoveel tijd crasht. Het moet iets simpels zijn, maar ik kan de oorzaak maar niet vinden.
Klussen voor MylaDit is wat ik je aanbied als jij in mijn woonkamer en slaapkamer parket komt leggen. Inclusief de plinten. Het materiaal heb ik al in huis, maar gen gereedschap en geen skills..
Klussen voor MarinkeIk heb absoluut geen verstand van computers, maar ik heb een zip programma nodig, volgens mijn baas. Wie kan dat voor me doen, in ruil voor even spelen met mijn borsten?
Meer over Alexandra