Esmay uit Noordoostpolder zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om een blowjob te geven aan de man die mijn wasmachine kan repareren. Ik weet niet wat er aan de hand is, maar het begint erg vervelend te worden :/
Sex date met SolangeIk heb mijn PC geformateerd, maar ik krijg hem niet meer aan de praat nu. Is er iemand die mij kan helpen en die een goede beloning in natura kan accepteren?
Klusjes voor DaniaIk vroeg me af of iemand hier mijn oven wil komen schoonmaken. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar misschien met mijn kleine tietjes? Of wil je nog meer..?
Sex date met MarjolijnIk heb een raar schermpje op mijn computer, echt heel irritant. Ik krijg het niet weg. Wil jij het voor me oplossen? Ik geef je na afloop een handjob, als het gelukt is..
Sex klus voor Annegien