Josine uit Nieuwegein zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'parket leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een nieuwe woonruimte in Drenthe. Als jij voor mij de gouden tip hebt zal ik je in natura belonen! Dus voor een persoon, huis of appartement, met garage.
Contact info van AinoaIk betrek een nieuwe woning en er moeten enkele objecten zoals de wasmachine et droger verplaatst worden. Het is niet veel, maar wel zwaar werk. Ik beloon je er voor in natura.
Contact info van LisanGescheiden en sta al een hele tijd droog. Daarom leek het me een perfect idee om hulp te vragen bij mijn verhuizing in ruil voor een stevige beurt met mij... (heb ik echt nodig)
Meer over JildauHet water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?
Klusjes voor Jaylinn