Neuken met Louelle uit Veere voor lek repareren

Klusjes voor Louelle

Louelle uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om echte seks met je te hebben als jij mijn toilet kunt repareren. Er blijft maar water door stromen. Ik ben radeloos. En heb geen geld voor een loodgieter.. :/
Naam:
Louelle
Plaats:
Veere
Klus:
Lek repareren
Regio:
Zeeland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Louelle:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Meyke · Winterswijk, Gelderland
Beloning: Neuken

Kom jij mijn kamer een kleurtje geven? Dan zal ik jou als beloning optimaal verwennen! Let op: alleen als het resultaat goed is! Beloning in natura pas na afloop van de klus.

Sex date met Meyke
Mirjam · Eindhoven, Noord-Brabant
Klus: Tuin Doen
Beloning: Neuken

Is hier een sterke jongeman aanwezig die mijn tuintje kan doen? Als vergoeding bied ik mijn rijpe lichaam dan aan... Voor een keertje.. Ik geef de voorkeur aan jonge kerels.

In natura met Mirjam
Elvira · Bloemendaal, Noord-Holland
Beloning: Neuken

Ik heb een nieuw zwembad gekocht. Die op de foto is lek gegaan. Kan iemand me helpen om de nieuwe op te zetten? Dan mag je daarna met mij het water in!

Sex date met Elvira
Detje · Nieuwkoop, Zuid-Holland

Jij schildert voor mij een muur en als ik tevreden ben met het resultaat gaan we samen een douche nemen. Lijkt jou dat wat? Ik heb de verf, maar geen kwasten.

Hulp voor sex met Detje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.