Neuken met Louelle uit Veere voor lek repareren

Klusjes voor Louelle

Louelle uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om echte seks met je te hebben als jij mijn toilet kunt repareren. Er blijft maar water door stromen. Ik ben radeloos. En heb geen geld voor een loodgieter.. :/
Naam:
Louelle
Plaats:
Veere
Klus:
Lek repareren
Regio:
Zeeland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Louelle:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marjon · Werkendam, Noord-Brabant
Klus: Stuccen

Even lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?

Klussen voor Marjon
Babet · Grootegast, Groningen
Beloning: Neuken

Mijn printer is voor de zoveelste keer kapot. Ik snap er niets van en de helpdesk is onbereikbaar. Ik ben bereid mezelf te geven aan degene die de oplossing heeft.

Klussen voor Babet
Arike · Loppersum, Groningen
Beloning: Blowjob

Kan iemand mijn CV na komen nakijken? Ik heb even geen geld om er voor te betalen, maar misschien dat een blowjob ook OK is als vergoeding? Geen beunhazen graag.

Meer over Arike
Zinzi · Veendam, Groningen

Is hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.

Contact met Zinzi
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.